O nas

My i kwiaty
Cudnie, że tu jesteś. Kilka słów o nas.
Kwiaty stanowią od pewnego czasu bardzo ważną część naszego życia. Prowadzimy pracownię florystyczną współpracującą głównie z przyszłymi Parami Młodymi. Sami ten dzień mamy już za sobą, doskonale pamiętamy jak wyglądały przygotowania do niego. Jesteśmy zwyczajnym małżeństwem, od troszkę mniej zwyczajnych spraw. Dzień Ślubu to nadzwyczajna okoliczność – pracujemy przede wszystkim z Wami, Waszymi wyobrażeniami, marzeniami, jakie macie o tym wyjątkowym dniu. W równym stopniu pracując z kwiatami, które mają je urzeczywistnić. Zajmujemy się dekoracjami kwiatowymi: przyjęć weselnych, ślubów kościelnych oraz ślubów plenerowych. Wykonujemy bukiety ślubne, butonierki dla Panów, wianki i inne ozdoby, dekoracje na auto, oraz podziękowania dla rodziców w formie flower boxów, bukietów lub koszy. W naszą pracę wkładamy dużo serca i zaangażowania, Każda realizacja to dla nas inna historia bo każda z Par jest inna. Uważnie słuchamy, doradzamy, szukamy korzystnych rozwiązań, projektujemy i układamy dla Was dekoracje z kwiatów.
Nasze pierwsze kwiatowe wyzwanie - nasz ślub, duża rzecz. Później zdobywanie wiedzy, kursy, egzaminy i praca w kwiaciarniach. Ta dziedzina zupełnie skradła moje serce. Wkładam w swoją pracę całą duszę, no dobrze... jej większą część, bo czuwa nad tym Radek. Pomaga w kwestiach logistycznych, buduje platformę, dzięki której możecie śledzić efekty naszych prac i jak wiecie pełni zaszczytną funkcję głównego modela 🙂
Radek i ogromny bukiet na specjalną okazję
Marta nadająca ostatnie szlify ściance ślubnej
Dekoracja sali weselnej w fiolecie
Dekoracja stołu prezydialnego z lampionami i światełkami
Zależy nam na indywidualnym podejściu do każdej stylizacji ślubnej. To co uwielbiam w tej pracy to fakt, iż inspirujemy się wzajemnie. Tworzymy dla Was i dzięki Wam. Dzięki czemu każda z naszych prac jest inna i osobista. Najpiękniej kolory i formy łączy sama natura, a my staramy się ją bacznie obserwować i czerpać z niej jak najwięcej. Bardzo cieszą nas zmiany jakie następują w branży. Coraz więcej naturalności i lekkich form, bez zbędnych dodatków. W końcu kwiaty same w sobie to czyste piękno. Cenimy prostotę i ponadczasowość. Jednocześnie wciąż staramy się być na bieżąco z panującymi trendami i doskonalić nasze umiejętności. Uwielbiamy kameralne przyjęcia i delikatne, minimalistyczne dekoracje.
Dlaczego florystyka?
To niezwykła złożoność działań. Jesteś jednocześnie konstruktorem, projektantem, doradcą i malarzem, Tak właśnie widzę kwiaty, jako paletę barw. To co najpiękniejsze w tej pracy to fakt, że za pośrednictwem kwiatów pozwala być tak blisko ludzkich uczuć i emocji. To niezwykłe wyróżnienie, uczestniczyć pośrednio w najważniejszych dla Was momentach. Bardzo zależy nam na Waszym zadowoleniu, bo to Wy oddajecie nam mnóstwo energii i dodajecie motywacji.

Znajdź nas

W rozkwicie - Pracownia florystycznaGdzieWesele.pl rekomenduje
W rozkwicie - Pracownia florystycznaGdzieWesele.pl rekomenduje

Wszystkie tagi


Skontaktuj się z nami:
Odwiedź nas na:
©2020-2024 by RRSoft Radosław Rosłaniec