Dominika & Adam - niebieska łąka

Tym razem najważniejsze były niebieskie kwiaty. Piękne ostróżki, Agapanthus oraz ‘łąkowe’ dodatki z delikatnym żółtym akcentem takie jak Matricaria. Wyszło idealnie, czyli tak jak zapragnęli Dominika i Adam.
Nasza Para na miejsce swojego przyjęcia wybrała przepiękną Stodoła Borucza 43.
To miejsce łączące ze sobą luz i swobodę typowej stodoły, z nowoczesnością i naturalnością. Cudownie jest być częścią takich scenerii i wydarzeń.
Para Młoda bardzo jasno określiła swoje oczekiwania, jednocześnie pozostawali otwarci na nasze pomysły. Dzięki temu trafnie odczytaliśmy i zrozumieliśmy ich wizję tego wyjątkowego dnia.
Stół prezydialny wyróżniliśmy upragnioną, złotą obręczą. Znalazła się na niej asymetryczna kompozycja oraz girlanda świetlna. Wszystko pozostawało w ogrodowym, nieformalnym charakterze, idealnie pasującym do wnętrza stodoły. Wprost uwielbiamy ceglaste ściany 😍
Stoły gości okwieciliśmy małymi bukiecikami w kolorowych flakonikach. Całości dopełniły tekstylia w postaci beżowych bieżników i materiałowych serwet w pięknym gołębim odcieniu szarości. Pojawiły się na nich, również długie, klasyczne świece w złotych świecznikach.
W dekoracji kościoła postawiliśmy na naturalność i zieleń. Ceremonia zaślubin Naszej Pary odbyła się w pełnym uroku, drewnianym kościółku w Łochowie. Zależało jej jedynie na delikatnym podkreśleniu piękna wnętrza.
Drewno, cegła, lekkość i dawka koloru, My uwielbiamy.
Dziękujemy 💙💚

Znajdź nas

W rozkwicie - Pracownia florystycznaGdzieWesele.pl rekomenduje
W rozkwicie - Pracownia florystycznaGdzieWesele.pl rekomenduje

Wszystkie tagi


Skontaktuj się z nami:
Odwiedź nas na:
©2020-2024 by RRSoft Radosław Rosłaniec