Bukiet ślubny z lawendą
Bukiety dla Panny Młodej i Druhny
Butonierka z lawendą
Dekoracja przyjęcia weselnego
Numeracja stołów gości

Lawendowe love - Marta & Radek

Opublikowano: 30 czerwca 2021
Udostępnij przez:

Tak dobrze widzicie, to my. W ślubnej odsłonie.

Oto początek naszej przygody z aranżacjami ślubnymi. To było ogromne wyzwanie, ale stwierdziliśmy, że jeśli uda nam się być jednocześnie dekoratorami i Parą Młodą to możemy się tym zajmować. Przetestowaliśmy to na własnej skórze by móc doradzać Wam jak najlepiej potrafimy. To było zupełnie nasze i byliśmy z siebie bardzo dumni. Nie obyło się bez zaangażowania naszych bliskich. Bo wierzcie mi przygotowania dekoracji ślubnych to nie praca na jeden dzień i nie dla jednej osoby. Wtedy w moim życiu trwał ‘okres fioletowy‘, miałam bzika na punkcie tego koloru. Oczywiście przełożyło się to na odcienie naszych dekoracji.

Zauroczyła nas lawenda i postanowiliśmy, że to właśnie ona stanie się naszym motywem przewodnim. Na przyjecie wybraliśmy piękną oranżerie Dwór pod Kasztanowcami. Chcieliśmy by sceneria była lekko prowansalska, jednak pozostająca w eleganckim tonie. Uwielbiamy oszklone pomieszczenia i drewniane elementy, więc była to miłość od pierwszego wejrzenia.

Na okrągłych stołach (na którym bardzo nam zależało) znalazły się niskie kompozycje w drewnianych skrzyneczkach. Na Naszym stole lampiony i oczywiście lawenda. Naszą ściankę stanowiła drewniana pergola z dużą ilością zieleni i świetlistym akcentem. Odcienie fioletu przemyciliśmy również dzięki podwieszanym lampionom. Salę taneczną i wejście zdobiły białe balony z zielonymi zwisami. Tak wyglądał Nasz Wielki Dzień.

Fotograf - Michał Pawlikowski fotografia

Udostępnij przez:
Dekoracja serwetek
Dekoracja stołu prezydialnego
Dekoracja sali weselnej
Dekoracja balonów
Dekoracja stołu prezydialnego
Lampiony w stylu rustykalnym
Ścianka z imionami za stołem Młodej Pary
Lawenda
Balony z zielenią
Dekoracja auta do ślubu
LawendaStyl rustykalnyBukiet ślubnyNiskie kompozycje kwiatoweStyl romantycznyDekoracja kościoła

Znajdź nas

W rozkwicie - Pracownia florystyczna
W rozkwicie - Pracownia florystyczna

Wszystkie tagi

EustomaLawendaDekoracje stołówStyl rustykalnyŚlub plenerowyWarsztaty florystyczneStyl bohoWianek ślubnyBukiet ślubny naręczeStyl glamourBukiet ślubnyBukiet ślubny biedermeierStyl romantycznyŚlub minimalistycznyBukiet ślubny nieregularnyWianekWianek bożonarodzeniowyGirlandaWianek adwentowyChoinka bożonarodzeniowaDekoracja kościoła Niskie kompozycje kwiatoweDekoracje auta do ślubuStół prezydialnyŚcianka za stołem prezydialnym Podświetlany napis Zimowy ślubŚcianka na ślub plenerowy

Skontaktuj się z nami:
793 757 660
Odwiedź nas na:
©2020-2022 by RRSoft Radosław Rosłaniec